“Tulnukas”

Sisuteksti kirjutas, tulnuka ja kosmoselaeva joonistas Calvin. Tekst luges Martin (tema suurepärane meisterdus oli samuti näha – puud ja sarviline metsavaim). Väikeste joonistatud liblikaid aitas korralikult varjunukkudeks välja lõigata Romer. Kuldar meisterdas siniste tulukestega auto ja bussipeatuse sildi, aktiivne muusika valimisel tseeni. “Mataõps” Siimu tehtud nukk. Kirke oli peamiselt linna kujunduse ja valgustuse peal, tema nukud: liikuv kala ja nahkhiir. Planeet Maa joonistas Risto. Väiksemad nukud tegid Kaur, Louisa ja Hanna. Lastel olid väljas oma meisterdatud majad. Sten oli aktiivne osaline nukumängus. Kalimbat mängis etendusel Mona, kui ma nüüd ei eksi, võibolla nad jagasid rolli 🙂 Rasmus pildistas ja filmis väikese klipi. 

Kiitus lastele ka korraldusliku grupitöö eest – nad ise tassisid ja paigutadid publikule istumised, korraldasid küpsiste jagamise, lavaseade ja aitasid asjad pärast kokku ka.

Õppisime lühikese ajaga palju. Loominguline koostöö inspireerib ja nii ka eile – poistel tuli mõte samal temaatikal stop-motion animatsioonide sari luua ning tegime juba kohe ka algust! Nii, et saame seal kasutada oma ideid, mis eilses etteastes edasi arenesid, sündisid või välja jäid.

Kõigil lastel oli osa – ettevalmistusel ja/või mängimisel. Eile olid kohal: Leelo, Linda, Laura, Hanna, Mona, Louisa, Liselle, Märt, Romer, Kuldar, Rasmus, Siim, Kirke, Martin, Sander, Kaur, Calvin, Sten. Aitäh, kõigile, kes tulid ja olid! Publikule kummardus 🙂

Kategooriad

Viimased postitused

Otsi