Oli mis oli ja tuleb mis tuleb

Praegu on nii, et see väike teatrike on mulle väga südamelähedane. See vorm ühendab kaunite kunstide voolud, kasutab kõik meeled ja annab võimaluse ennast avaralt väljendada, loomingulises koostöös energiapöörist luua. Sõnumit edastada.
Praegu on nii, et Nõu Puu teatri põhilised alustalad on looduslähedus, rännukunst, loominguline koostöö, tänavakunst, taaskasutus sümbioosis kaasaegsega ja improteater nukkudel. Lastega teatri tegemine, huviliste juhendamine meisterduskunstis on tulnud suuresti pilti meie tegevuses.
Praegu on nii, et kõige enam paelub mind uue näitemängu publikuni toomine, „Maandumine“. Nukkude ja etüüdide loomine, visiooni kujunemine voolab. Tärganud kevad annab jõudu ja valgust. Idee hakkas idanema eelmisel sügisel. Esietendus on kavandatud novembri algusesse.
Praegu on nii, et mitte vähem paelub mind projekt liikuva teatrimaja soetamiseks, kujundamiseks ja rakendamiseks enese ja kõigi olendite hüvanguks. See idee tahab juba väga teoks saada!
Praegu on nii, et Nõu Puu teatris projekti- ja õhinapõhiselt kaasategevate inimeste arv on muutunud, on suurenenud. See on väga ilus näha ja tunda. Sügisel astusime teatriga UNIMA Eesti Keskuse liikmeks, mis on avardanud nukuteatri maailma minu silmis, andnud tuge ja juhatust. Ma väga tänan.

Minult on küsitud, et kas selliselt teatri tegemisega elab ära? 🙂
Oskan vaid öelda, et Rändnukuteater Nõu Puu elab! Ja ma tänan.
Kena kevadet head inimesed!

Kõlar tagant. Ave ja Bru

Kõlar. Ave ja Bru

Kategooriad

Viimased postitused

Otsi