“Maandumine”

Täna on 4.november. Maandun meie esimesest maanudmisest. Meist keegi ei osanud oodata nii suurt publikut… Tegime saalis proovi vaid ühe korra, samal päeval. Peaproov venis pikaks ja etendus venimise hirmus tiba kiireks… Kuigi meil oli hea teo-kell olemas, ei jõunud me seda veel täielikult rakendada. Igaljuhul super, mul ei ole sõnu. Nagu mu õepoeg ütleb, nii tore, et minesta 🙂

Ma tänan väga kõik inimesi, kes uskusid meisse ning oma jõua ning nõuga toetasid. Kõigepealt üliarmsad Evely ja Marilii – ma nii väga tänan teid pühendumise, muusikalise lahenduse ning ruumi hoidmise eest. Andsite oma hääled ja südamed 🙂 Evely poeg Emil, kes Linnuga mängis, milline südikus ja soov mängida, ma väga tänan. Tüdrukud Hiie ja Karolina, kes said alles reedel teada, et vajame nende abi, Karolinaga kohtusime esimest korda elus sel samal esietenduse hommikul teatrimajas. Aitäh teile pühendumise ja ilusa nukumängu eest väikeste loodushaldjatega! Ja aitäh Hiie emale Greetele, kes lapsi ja kogu tiimi oma kohaloluga toetas, muidugi täname ka kohvi, tee ja muffinite eest ning eriline tänu Saaremaa õunu toomast 🙂 Meie üliarmas Kärt, kes Tigu keris – milline sisseelamine! Suurepärane, ma väga tänan! See oli meil Kärdiga kolmas kohtumine – super asjalik ja loominguline ja nagu ta ise ütles, metsainimene. Mul on nii hea meel, et oleme tuttavaks saanud 🙂 Erko, aitäh! Meie üldkompositsioon, butafooria meister ja tehnilised lahendused. Südamest tänan, et kõige sellega kaasa tulid, aitäh, et pühendusid, andsid oma aja ja südame 🙂 Meie tahvelseina maalingu autor ja kirjutaja näitemängus – Martin. Ma väga väga tänan, lihtne, selge, kohal – super! Ja aitäh Sirlyle – väga tänan abi eest ettevalmistustega, butafooria sättimisega. Olime ajaliselt parajas pinges ja ilmusid kui ingel! Esietendusest valmib kunstfilm – Elina 🙂 Mul on nii hea sinuga koos töötada! Oled imeline inimene, ma tänan südamest 🙂 Aitäh Endla teatri tiimine! Eriline tänu Siimule, pühendumise eest helikorraldusse – nii kunstilise kujunduse eest etendusel, väga võimas, kui materjali salvestamisel Elina filmi tarvis! Väga armas, olid täiega kohal 🙂 Samuti tänan Ivarit valgustamast 🙂 Suur tänu ilusa koostöö eest! Väga väga tänan Dimkat ja Äli etenduse tõlgete eest! Aitäh Britt ja Toivo, kes meie kavalehtede printimise, mis jäi üliviimasele minutile ning butafooria trantspordi nii mängleva kergusega korraldasid!
Aitäh teile suurepärased imelised inimesed 🙂 
Esimesed fotod sündmusest saatsid mulle Ivi ja Airi, aitäh teile tulemast, olemast ja jagamast!

Vasakult: Kärt, Hiie, Kaolina, Ave, Emil, Martin, Evely, Marilii

Rein Agur tuli kohale, vägev, aitäh!

Peale näitemängu kutsusin lapsi ja huvilisi lavale nukkude ning butafooriaga tutvuma, väga armas oli näha tuttavaid nägusid ja uusi sõpru:

Kallid väiksed sugulased Lili ja Ramses

Lehvitan emale ja õele 🙂

Kategooriad

Viimased postitused

Otsi